O nás

Firma Axis vznikla v roce 1992 a od té doby se zabývá prodejem veškerých podlahových krytin včetně jejich pokládek. Postupně se podařilo vybudovat tým kvalifikovaných pracovníků, jejichž odbornost a zručnost jsou zárukou kvalitních výsledků. Od založení prošla naše firma řadou proměn a rozšíření činnosti.Historie a zázemí

Firma Axis vznikla v roce 1992 a od té doby se zabývá prodejem veškerých podlahových krytin včetně jejich pokládek. Postupně se podařilo vybudovat tým kvalifikovaných pracovníků, jejichž odbornost a zručnost jsou zárukou kvalitních výsledků. Od založení prošla naše firma řadou proměn a rozšíření činnosti. V roce 1998 jsme koupili skladovou halu ve Zruči u Plzně, do budoucna jsme i nadále plánovali další rozvoj firmy a tak následně v roce 2000 byla přistavěna nová část vzorkovny a sklad v Malém Bolevci. V roce 2005 získala naše firma ocenění za podíl na získání prestižního umístění v první desítce nejlepších odběratelů produktů společnosti Kährs na světě v osmém měsíci tohoto roku. 


Činnost firmy

Firma Axis výhodným způsobem kombinuje velkoobchodní a maloobchodní aktivity tak, aby poskytla maximální výhody oběma skupinám svých zákazníků.

Velkoobchod

Firma Axis se zaměřuje kromě maloobchodního prodeje rovněž na velkoobchodní prodej podlahových krytin pro ostatní interiérové firmy a podlaháře. Velkoobchodní prodej pro nás znamená odběr přímo z továren, což je pro zákazníky garance nízkých cen.

  • Nakupujte svůj materiál v našem velkoobchodu!

Kompletní realizace zakázek

Firma realizuje zakázky v rozsahu několika tisíc m2 měsíčně a za období své činnosti uskutečnila řadu významných akcí. Naším krédem jsou takzvané služby od A do Z. To znamená od odborného poradenství, zaměření, finančních rozpisů až do vlastní pokládky a začištění podlahových krytin, odvozu a likvidace starých podlahových krytin na skládce.